Vijesti
Bajramska posjeta majkama Srebrenice
U petak 29. maja 2026. godine, treći dan Kurban-bajrama, muftija tuzlanski Vahid-ef. Fazlović, u pratnji supruge prof. Azre Fazlović, posjetio je majke Srebrenice.
Muftija Fazlović je radost bajrama podijelo s majkama u Centru Pokreta “Majke enklava Srebrenica i Žepa” u Potočarima, gdje je bajramsku kahvu popio s majkama Munirom Subašić, Nurom Begović, Šuhrom Sinanović, Fadilom Efendić i Šahidom Abdurahmanović.
I ove godine upriličen je bajramski susret s korisnicima i uposlenicima Centra za starija lica „Hatidža Mehmedović“ u Potočarima. Ovoj posjeti prisustvovali su i glavni imam Medžlisa IZ Bratunac Elvir-ef. Hodžić, predsjednik Medžlisa IZ Srebrenica Faruk-ef. Hasanović, te pravnik Medžlisa IZ Tuzla Esmir-ef. Hasanović.


Najnovije


