Živinice PODNE 12:46
Žepa PODNE 12:44
Zvornik PODNE 12:44
Vlasenica PODNE 12:45
Tuzla PODNE 12:46
Šekovići PODNE 12:45
Srebrenik PODNE 12:47
Srebrenica PODNE 12:44
Orašje PODNE 12:46
Odžak PODNE 12:47
Modriča PODNE 12:48
Lukavac PODNE 12:47
Kladanj PODNE 12:46
Kalesija PODNE 12:45
Gradačac PODNE 12:47
Gračanica PODNE 12:47
Čelić PODNE 12:45
Brčko PODNE 12:45
Bratunac PODNE 12:43
Bosanski Šamac PODNE 12:47
Bijeljina PODNE 12:44
Banovići PODNE 12:47

Vijesti

Zahvalnost ljekarima i medicinskom osoblju na njihovoj plemenitoj misiji

31.05.2025.

Slika

U petak, 30. maja 2025. godine, muftija tuzlanski dr. Vahid-ef. Fazlovića primio je v.d. načelnicu Klinike za onkologiju i radiologiju UKC Tuzla prof. dr. Šefiku Umihanić, šefove odjeljenja na ovoj klinici prim. doc. dr. Hasana Osmića i doc. dr. Lejlu Alidžanović Nurkanoviću i glavnu medicinsku sestru mr. Lejlu Balvanović.

Načelnica prof. dr. Umihanić je ovom prilikom upoznala muftiju tuzlanskog s intenzivnim aktivnostima koje se provode na ovoj klinici.

Muftija Fazlović se zahvalio ljekarima i medicinskom osoblju na istrajavanju u njihovoj plemenitoj misiji. Naglasio je da liječenje ljudi nije samo profesionalna obaveza, već veliki humanizam koji zavređuje naše iskreno poštovanje i podršku.

Najnovije